Kvalita služieb True Joy s.r.o.

      Komentáre vypnuté na Kvalita služieb True Joy s.r.o.

K

Každá firma stojí a padá na ľuďoch, ktorí v nej pracujú. Čím menšia firma, tým osobnejší prístup  a väčšia snaha o kvalitnú službu. Platí to všeobecne, nie u každého. V tejto oblasti podnikania určite nenájdete giganta ako v IT – Microsoft či Apple, takže na trhu nájdete len malé firmy. Na internete nájdete celkom slušný počet firiem zaoberajúcimi sa prenájmom, prípadne predajom nafukovacích atrakcií. Koho si teda vybrať? Žeby Truejoy?

Niekoľko dôvodov v náš prospech by sa našlo…

  • PRÍSTUP

Všetko pre klienta – môj zákazník, môj pán. Aj keď pre Vás neskočím z mosta, stále je požiadavka klienta na prvom mieste. Samozrejme existujú určité obmedzenia, ktorými sa musí riadiť aj klient aj ja osobne.

  • SERIÓZNOSŤ

Nie som „ sľubotechna „. Čo nedokážem zabezpečiť, neponúkam. Občas nastane menšia chyba alebo komplikácia, žiaľ stane sa, ale snažím sa ju v rámci svojích možností napraviť. Vzhľadom na nárazovosť zákaziek, väčšinou víkendy, nepotvrdzujem desať objednávok v jeden deň, ak ich nedokážem kvalitne a logisticky zabezpečiť.

  • SPOĽAHLIVOSŤ

Splnenie Vašej objednávky a uskutočnenie akcie. Nezruším ju kôli lepšej ponuke alebo technickým problémom. Neraz som klientovi zachraňoval kožu vďaka dodávateľovi, ktorí na poslednú chvíľu odmietol dodať nafukovaciu atrakciu. Mnohé atrakcie mám k dispozícii dvojmo. Aj keď sú momentálne rozložené v dvoch skladoch, Košice a Viedeň, logisticky nie je problém zabezpečiť Vašu akciu od ukrajinských po švajčiarske hranice. Začiatok prevádzky je pre nás modlou, všetky atrakcie musia byť pripravené v stanovený čas.  Dochvíľnosť a presnosť, toť naše krédo.

  • ZODPOVEDNOSŤ

Keďže zabezpečujeme na akciách komplet služby vrátane obsluhy, sme zodpovední za všetkých účastníkov na našich atrakciách. Áno, raz za niekoľko sezón zaznamenáme úraz ( okrem obrích šachov). Žiaľ, ani pri najlepšej snahe obsluhy nie je možné tomu zabrániť. True Joy má komerčné poistenie na škody spôsobené prevádzkou, zamerané na úraz a liečebné náklady pre našich klientov.

  • ORIGINALITA

To slovo pre mňa osobne znamená odlišnosť od ostatných, predstavivosť a kreativitu. Verím, že vďaka tejto vlastnosti som sa dokázal uplatniť ako na Slovensku, tak i v zahraničí. Priniesol som na Slovensko nové druhy atrakcií, ktoré samozrejme konkurencia čoskoro okopírovala. Ako jedna z mála slovenských firiem budujem momentálne svoju pozíciu v oblasti prenájmu nafukovacích atrakcií na rakúskom trhu.

  • PROFESIONALITA

To, či som profesionál alebo nie, posúďte Vy, ako klient. Aj keď tejto závislej činnosti sa venujem polku svojho života z pohľadu slovenského zákazníka nie je dobrý obchodník. Nesľubujem hory, doly, nie som nikoho človek, nemám vratky DPH, nekupujem lacno s následným drahým predajom atď… Žiaľ budujem firmu dlhodobo s určitou víziou, klientom a záujemcom dávam rady, ktorá je výhodná pre nich samotných.

Nespomenúť spolupracovníkov by bola neodpustiteľná chyba. Aj keď práca s atrakciami nie je ich hlavná pracovná náplň, majú bohaté, mnohoročné skúsenosti v tomto obore. Som nesmierne rád, že sa mi podarilo zostaviť ukážkový tím ľudí, na ktorých sa môžem ja i Vy spoľahnúť.

P.S. Naši stáli zákazníci vedia, čo môžu od nás očakávať. Ak ste ešte nevyužili naše služby, vyskúšajte nás. Nie sme naj- naj- naj- (rôzne prídavné mená) ale robíme to, čo nás baví…

Maroš Gaura v.r.